indeling-competitie-teams-voorjaar

Indeling Competitie Teams Voorjaar

  1. Homepage
  2. Indeling Competitie Teams Voorjaar

Op deze pagina vindt u de competitie indeling van Passing Shot in de voorjaars-competitie. Bij vragen, stuur een mail naar tc@passingshot.nl

Teams Vrijdag

Dames 1 (klasse nnb) Heren 1 (klasse nnb)
Sarah Fu Daniel Nierop (c)
Larissa Wezenberg Tim van Merendonk
Myrthe Manders Charles van der Beek
Loes Julicher Stephan Dumassy
Margo Boersma (c) Abraham Geraedts
Floris Hager

 

Teams Zaterdag

Mix 1 (2e klasse) Mix 2 (5e klasse)
Dirk Jan Kreder Pieter van Osch
Bart de Jong Stijn Horck
Tom Schulten Jeroen Goedhart
Jeroen van Gelder Sylvia Koelman
Amelie Dufour (c) Fanfan Wang
Saskia van der Werf Yvette van Riel (c)
Anouk de Riet Lisette Huijgen
Dames 1 (3e klasse) Dames 2 (4e klasse) Dames 3 (4e klasse)
Jasmijn Platenburg Judith Beike Jetta van Eijk (c)
Simone van Vliet (c) Renka Kwaks Annelot Extercatte
Allyssia Sevenhuijsen Emma Arntz Katelijne van Tienhoven
Lisa van der Slot Evy Liersen Laura Wondolleck
Nina van der Lee Nathalie Bouwer (c) Esmée Smit
Carmen Jacobs
Heren 1 (Hoofdklasse) Heren 2 (4e klasse)
Wouter Veldhoven Job Hakkert
Kai Huiskamp Ewoud de Ronde
Derk Bouwman Maximilian Akerboom
Mick Rooth (c) Jochem ter Keurs (c)
Maarten Jansen Michael van der Zwan
Stefan Wagemakers Frank Brantsma

Teams Zondag

Mix 1 (3e klasse) Mix 2 (4e klasse) Mix 3 (5e klasse) Mix 4 (5e klasse) Mix 5 (7e klasse) Mix 6 (7e klasse)
Yvette Vlaar Iris van Leeuwen Xanne Freesen Vyella Kaptein Kristel Wieten Veerle van Willigenburg
Carolina Cupcae Frederique van der Kroft (c) Maria Komissarova Cynthia Heim (c) Chantal ten Kate (c) Lisanne Verzijl
Marlot van 't Hof Lisanne Visseren Saskia Roeleveld (c) Belinda Vos Myrthe Breugelmans Irene van Beelen
Edwin Huisman (c) Barbara van der Velden Tara Fischer Jasper de Ruijsscher Thijs Heezen Tim Dekker
Stefan Wagemakers Geert van den Hoek Kevin Schaminee Roel Bloo Duncan Snel Menno Noordermeer (c)
Maarten Bakker Ruben Timmermans Joep Rieff Thomas van Driel Didier van Willigenburg Simon Tartwijk
Duko Drijfhout Luuk Kuiper Boyd Wallien
Floris Hozemans
Heren 1 (2e klasse) Heren 2 (3e klasse) Heren 3 (5e klasse) Heren 4 (5e klasse) Heren 5 (6e klasse) Heren 6 (6e klasse) Heren 7 (7e klasse) Heren 8 (7e klasse) Heren 9 (7e klasse)
Rogier Voorma (c) Thom Schuite Kasper Kat Robert Boer Tom Straatman Rogier van Wijck Noah Bloem Mark Bierema Youri Dullens
Andrej Djuretic Robin Seetz Joost Janssen Daan Peeters (c) Martijn Stevers (c) Laurens van Wijck (c) Wouter Westerveld (c) Richard Hagen Lucas Lhoëst
Marius Merz Wieger van Rinkhuyzen Martijn Gerla Leon de Groot Jonathan Setyo Victor Otero Albert Jongebreur Sander Wieman Eetu Malkamäki
Wouter van Varik Joost Jansen (c) Mitch Houthuijsen Daan Oostdam Marcel Jong Baw Jordy Frederik Teun Schrieks Joris Brader (c) Bart van den Berg (c)
Niklas Kammer Kevin Scheurwater Dijon Kock Sam van der Burg Victor Noya Maurits de Bruijn Machiel van de Kieft Brent Hagman Rogier Meijs
Myron van Geest Huub van der Zwet (c) Kevin van Leeuwen Quirijn van Vliet Steven Horsting Freek Hamers Hidde van der Heiden
Mark Verstegen
Dames 1 (1e klasse) Dames 2 (3e klasse) Dames 3 (3e klasse) Dames 4 (4e klasse) Dames 5 (4e klasse) Dames 6 (4e klasse) Dames 7 (4e klasse)
Nicole Zomerhuis Anne Batelaan (c) Renee Brand Elise Rooijakkers (c) Emy Stoffelen (c) Marloes Bakker Renee van Gommeren (c)
Karlijn Blankers Eveline Wiegers Marthe Sijbring Jente Goutier Demi Houthuijsen Julia Bronkhorst Eline Leermakers
Sheryl Kommers (c) Isabelle Schrage Femke van de Water Linda Poell Sharon Rikkers Sabrina Wirjopawiro (c) Eline Scheer
Femke van Loon Andrea van Grieken Maaike Stoel (c) Anouk Goos Fanny Kofflard Titia Meijburg Claire van der Knaap
Maaike Planting Laura Meershoek Lynn Bakker Pernette Gerla Emmy Amsterdam Marit Hoeks Josanne Barendse
Joyce Thomas Daphne Lenssen Malissa de Jager Nina Hilhorst
Tjitske Kuiper