teams-najaar

Teams Najaar

  1. Homepage
  2. Teams Najaar

Zaterdag

Dames 1 (1e klasse) Dames 2 (2e klasse) Dames 3 (3e klasse) Dames 4 (4e klasse)
Sherryl Kommers Belinda Vos Jasmijn Platenburg Annelot Extercatte
Maaike Planting Susanne Docter Carmen Jacobs Esmee Smit
Anne Batelaan Cynthia Heim Simone van Vliet Eva Sijbring
Karlijn Blankers Josephine Labberton Lisa van der Slot Irene van Beelen
Isabelle Schrage Fleur Doornekamp Allyssia Sevenhuijsen Larissa Wezenberg
Nina van der Lee Margo Boersma
Myrthe Manders
Mix 1 (hoofdklasse)
Lizette Blankers
Geert van den Hoek
Felice van Veen
Edwin Huisman
Maarten Bakker
Frederique van der Kroft
Iris van Leeuwen
Heren 1 (hoofdklasse) Heren 2 (2e klasse) Heren 3 (4e klasse)
Rick Hooft van Huijsduijnen Mitch Houthuysen Floris Hager
Ziyed Badreddine Kevin Scheurwater Tim van Merendonk
Stefan Wagemakers Thom Schuite Melvin Wezenberg
Kai Huiskamp Daan Peeters Michael van der Zwan
Mick Rooth Robin Seetz Robin Wooter
Floris Hoozemans

Zondag

Dames 1 (2e klasse) Dames 2 (3e klasse) Dames 3 (4e klasse)  Dames 4 (4e klasse)  Dames 5 (4e klasse)  Dames 6 (4e klasse)  Dames 7 (4e klasse)
Leonoor Kuiper Andrea van Grieken Chantal ten Kate Renee van Gommeren Jente Goutier Lieke Maas Laura Hurkens
Marthe Sijbring Joyce Thomas Pernette Gerla Eline Leermakers Elise Rooijakkers Lisanne Verzijl Josephine Hünd
Renee Brand Femke van de Water Sharon Rikkers Eline Scheer Linda Poell Eva van der Cammen Raissa van Dijk
Maaike Stoel Lynn Bakker Demi Houthuijsen Claire van der Knaap Daphne Lenssen Elsbeth Schravendeel Kristel Wieten
Gesa Tiemeier Emma Arntz Emy Stoffelen Nina Hilhorst Anouk Goos Veerle van Willigenburg Myrthe Breugelmans
Danique Sips Josanne Barendse Emmy Amsterdam
Tjitske Kuiper
Heren 1 (2e klasse) Heren 2 (3e klasse) Heren 3 (3e klasse) Heren 4 (4e klasse) Heren 5 (4e klasse) Heren 6 (4e klasse) Heren 7 (4e klasse)
Martijn Gerla Martijn Stevers Leon de Groot Joris Brader Ewoud de Ronde Tim Dekker Wouter Westerveld
Sam van der Burg Huub van der Zwet Joep Paulusse Youri Dullens Rob Coenen Simon van Tartwijk Steven Horsting
Kasper Kat Jonathan Setyo Laurens van Wijck Bart van den Berg Job Hakkert Menno Noordermeer Albert Jongebreur
Luuk Kuiper Kevin van Leeuwen Pim Buskermolen Brent Hagman Mark Bierema Didier van Willigenburg Eetu Malkamäki
Jasper de Ruijscher Marcel Jong Baw Niklas Zoeller Mark Verstegen Max Akerboom Duncan Snel Lucas Lhoëst
Joost Janssen Frank Brantsma Simon Gunther Sander Wieman Thijs Heezen Rogier Meijs
Richard Hagen

 

Anal