HomeCompetitieTeams voorjaar

Teamindeling Voorjaarscompetitie 2014

Onderstaand de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2014. Zodra het speelschema medio maart door de KNLTB wordt gepubliceerd, kun je via links op de hoogte blijven van de programma's, standen en uitslagen. Voor vragen en opmerkingen stuur je een e-mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. .

Districtscompetitie (zaterdag)

Heren Gemengd Dames
Heren 1 (4e klasse) Gemengd 1 (3e klasse)
Dames 1 (3e klasse)
Daan Evans Els Dijkstra Chantal ten Kate
Huub van der Zwet Hilde Timmerman Ella Stoel
Jeroen Roffel (c) Linda Peek Fanfan Wang
Pieter van Osch Bart de Jong Leslie Strengers
Thijs Heezen Dirk Jan Kreder (c) Silvia Koelman (c)
  Eddy Zwier Simone Hijlkema
  Tom Schulten  

   
  Gemengd 2 (4e klasse)  
  Anouk de Riet (c)  
  Okke Essing  
  Saskia van der Werf  
  Daan Verkouteren  
  Frank Toet  
  Jeroen van Gelder  
  Seadna Quigley  

 

Landelijke competitie (zondag)

Heren Gemengd Dames
Heren 1 (3e klasse) Gemengd 1 (3e klasse) Dames 1 (4e klasse)
Adriaan Nicolai Desi van Herwijnen Beth van Bracht
Arnoud Conijn Marlot van 't Hof Clair de Valk
Geert van den Hoek Yvette Vlaar Irene Brandhorst
Maarten Bakker (c) Edwin Huisman (c) Lieke van Velthoven
Myron van Geest Joris Verkouteren Vera Nederpelt
  Maarten Jansen Yvette van Riel (c)
 
Heren 2 (4e klasse) Gemengd 2 (4e klasse) Dames 2 (4e klasse)
Mauro Meeuws Barbara van der Velden Allyssia Sevenhuijsen
Robin Seetz Frederique van der Kroft Carmen Jacobs
Sam van der Burg Iris van Leeuwen Jasmijn Platenburg
Tom Boot (c) Maria Komissarova Lisa van der Slot
Umberto Dufour Bart Verhoeff Simone van Vliet (c)
  Duko Drijfhout
  Ruben Timmermans (c)
   
Heren 3 (6e klasse) Gemengd 3 (5e klasse)
Auke Tas Iris Kamerling
Daan Peeters (c) Karlijn Blankers
Jan Anton van Zanten Lisanne Frijling
Jasper de Ruijsscher Julio dos Reis Monteiro (c)
Laurens Schiebroek Paul Bernaert
Ruben Hazelzet Willem van Santen
   
Heren 4 (7e klasse) Gemengd 4 (5e klasse)
Abel Spohr Belinda Vos
Jonathan Setyo (c) Cynthia Heim
Marcel Jong Baw Judith de Koning
Ruben Oudejans Duncan Wondergem
Teun Schrieks Joost Jansen (c)
Victor Noya Sander van Vliet
   
  Gemengd 5 (6e klasse)
  Eline Korndewal
  Jeannine van Reeken
  Amélie Dufour
  Felix Jehle
  Kevin van Leeuwen
  Tom Straatman (c)
   
  Gemengd 6 (7e klasse)
  Danielle Das
  Marthe Sijbring
  Renée Brand (c)
  Adrian Vandras
  Laurens van Wijck
  Stefan Sprangers
   
  Gemengd 7 (7e klasse)
  Alexandra Barton
  Lisette Huijgen
  Maaike Stoel (c)
  Jochem Warnaar
  Olivier Schriemer
  Tim Manders
Delen
 

Sponsorkliks

Banner

Erasmus Sport

Banner

Meo Lease

Banner

Interessant

Tennisspelers hebben minder last van snurken

Tennisverenigingen maken sinds dit jaar meer kans op subsidie