HomeCompetitieTeams voorjaar

Teamindeling Voorjaarscompetitie 2015

Onderstaand de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2015. Zodra het speelschema medio maart door de KNLTB wordt gepubliceerd, kun je via links op de hoogte blijven van de programma's, standen en uitslagen. Voor vragen en opmerkingen stuur je een e-mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. .

De aangevraagde klassen zijn nog niet zeker

Districtscompetitie (zaterdag)

Heren Gemengd Dames
Heren 1 (1e klasse) Gemengd 1 (4e klasse)
Dames 1 (3e klasse)
Geert van den Hoek (c) Dirk Jan Kreder (c)  Guruyani Scheuer (c)
Adriaan Nicolai Bart de Jong Silvia Koelman 
Myron van Geest Thom Schulten Fanfan Wang
Wouter van Varik Eddy Zwier Parinaz Bostamzad
Rick Hooft van Huijsduinen Linda Peek Jill Schrijver
Anathasios Pantavos Els Dijkstra Maria Prins
  Hilde Timmerman Sophie Winters

   
Heren 2 (4e klasse)   Gemengd 2 (4e klasse)
Steven Horsting (c)  Daan Verkouteren (c)  
Noah Bloem  Jeroen van Gelder  
Teun Schrieks  Frank Toet  
Pieter van Osch  Friederike Boltersdorf  
Gijs van Krimpen  Saskia van der Werf  
Stijn Horck     
     

 

Landelijke competitie (zondag)

Heren Gemengd Dames
Heren 1 (2e klasse) Gemengd 1 (3e klasse) Dames 1 (2e klasse)
Maarten Bakker (c) Joris Verkouteren (c) Susanne Docter (c)
Stefan Wagemakers Edwin Huisman Cynthia Heim
Rogier Voorma Maarten Jansen Maaike Stoel
Wouter Veldhoven Lindsay van Heugten Josephine Labberton
Björn van Dijkman Yvette Vlaar Judith de Koning
  Marlot van 't Hof Belinda Vos
  Desi Herwijnen 
Heren 2 (4e klasse) Gemengd 2 (3e klasse) Dames 2 (4e klasse)
Thom Schuite (c) Frederique van der Kroft (c) Jasmijn Platenburg (c)
Robin Seetz Laurens Breij Simone van Vliet
Kevin Scheurwater Ruben Timmermans Nina van der Lee
Joost Jansen Duko Drijfhout Allyssia Sevenhuijsen
Joost Heemskerk  Iris van Leeuwen Lisa van der Slot
Zeb Jonker Barbara van der Velden Carmen Jacobs
  Maria Komissarova 
 
Heren 3 (5e klasse) Gemengd 3 (5e klasse) Dames 3 (4e klasse)
Robert Boer (c) Karlijn Blankers (c)  Chantal ten Kate (c)
Robin Sie-Verbruggen Eri Kooistra Beth van Bracht
Sander van Vliet Robbert-Jan 't Hoen Irene Brandhorst
Sam van der Burg Sam Verspeek Elise Rooijakkers 
Marco de Laat Carmen Collignon  Jenne Goutier 
Dijon Kock  Anne-Sophie Schuurman  Sharmayne Schneijderberg
Mercedes Roggen Dong Yi Yin
   
Heren 4 (7e klasse) Gemengd 4 (6e klasse)  Dames 4 (4e klasse)
Victor Otero (c) Jasper de Ruijsscher (c) Ruth Bos (c)
Tim Manders Willem van Santen Babs Hofland 
Jochem Warnaar Olivier Schriemer Marieke de Jong
Gijs Winkler Hanne Pijpers Yvette van Riel
Jelle Oostvogel  Vyella Kaptein  Carlotta Vroon
Christian Le Amélie Dufour Leonoor Schonebaum 
    Selma Weber 
   
Heren 5 (7e klasse) Gemengd 5 (6e klasse)
Thijs Heezen (c) Daan Peeters (c)
Julius Regeer Laurens van Wijck
Martijn Gerla Stefan Sprangers
Huub van der Zwet  Renée Brand
Joost Janssen Marthe Sijbring
Bob Lemmens  Danielle Das 
 
Heren 6 (7e klasse) Gemengd 6 (7e klasse)
Martijn Stevers (c)  Lisette Huijgen (c)
Tom Straatman Edwin Gélébart
Kevin van Leeuwen Joris van Wamelen
Marcel Jong Baw  Rogier van Wijck
Victor Noya Ella Stoel
Jonathan Setyo  Basak Manders
   Eline Leermakers 
   
Heren 7 (7e klasse)  
Koen Keijman  
Bram van Wickeren   
Albert Jongebreur
Michel Houtkamp
Wouter Westerveld
Delen
 

Sponsorkliks

Banner

Erasmus Sport

Banner

Meo Lease

Banner

Interessant

Tennisspelers hebben minder last van snurken

Tennisverenigingen maken sinds dit jaar meer kans op subsidie